672 NARANJA AVE

COCOA, Florida 32927 · Brevard County · Parcel 23 3513-77-9-3

$43 560
Assessed Value
$156 340
Market Value
Annual Tax
$18 560
Taxable Value
Ownership
OwnerJONES, STEPHANIE L
Mailing Address672 NARANJA AVE COCOA FL 32927
Property Details
Year Built1964
Living Area1 424 sq ft
Lot Size7 841 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$56 000
Just (Market) Value$156 340
Assessed Value$43 560
Exemptions-$25 000
Taxable Value$18 560